| Marka: Solarix | Gdzie kupić? |
| Okres gwarancji: 5 lat | |
| Kod produktu: 27724126 | |
| Jednostka miary (JM): box305m | |
| Min. zamawiana ilość (JM): 1 |
| Kategoria: | CAT5E |
|---|---|
| Wspierane protokoły: | 2.5G/5GBASE-T i niższe |
| Ekranowanie: | nie |
| Szerokość pasma: | 100 MHz |
| Typ przewodu i rozmiar: | miedziany drut 0.5 mm ± 0.005 mm |
| Średnica żyły z izolacją: | HDPE 0.88 mm |
| Reakcja na ogień; powłoka: | B2ca-s1,d0, a1; LSOHFR |
| Kolor: | pomarańczowy RAL 2003 |
| Nominalna średnica kabla: | 5.4 mm ± 0.5 mm |
| Waga: | 39 kg/km |
| NVP: | 68 % |
| Propagation delay: | 535 ns/100 m |
| Delay skew: | ≤45 ns/100 m |
| Temperatura przechowywania: | -20 °C do 60 °C |
| Temperatura pracy: | -20 °C do 60 °C |
| Temperatura instalacji: | 0 °C do 50 °C |