Nowoczesna szafka naścienna SOHO przeznaczona do instalacji komponentów mniejszych sieci kablowych, lub do instalacji elementów dystrybucyjnych telekomunikacji.
Konstrukcja szafki SOLARIX LC-18 zostałą tak zaprojktowana aby charakteryzowała się wysoką sztywnością i wytrzymałościa. W przedniej części znajdują sie drzwi stalowe wyposażone w zamek zapadkowy. W drzwiach wykonane są perforacje umożliwiające pasywny przepływ powietrza, a co za tym idzie chłodzenie urządzeń znajdujących się w szafce.
Wprowadzenie kabli jest możliwe przez prefabrykowane otwory z tyłu szafki oraz ściankach bocznych. Wykonane zostały również otwory do zamocowania szafki na ścianie. Szyny 19" mają wymiary 4U i 11U w pionie i 2U w poziomie.
W przypadku wersji podtynkowej gdy rama licuje z drzwiami, kąt otwarcia drzwi wynosi 110 stopni. W przypadku wersji natynkowej gdy drzwi są wysunięte z ramy 180 stopni.
Wersja standardowa
- Wymiary zewnętrzne 550x550x150 mm
- W zestawie 3 pary szyna 2U, 4U i 11U do montażu urządzeń
- Kąt otwarcia 180 °,zamykanie do wyboru w prawo lub w lewo
- Perforowane drzwi przednie z zamkiem na klucz
- Przepusty kablowe na dole, u góry i z tyłu
- W tylnej części 4 otwory o średnicy 6,5 mm do montażu na ścianie
- Połączenie uziemiające
- Pojemność 30 kg
- Stopień ochrony: IP 20
Pokrycie
Malowane proszkowo w/g palety RAL.Standard RAL 7035 (jasnoszary), RAL 9005 (czarny) i biały (RAL) 9003
Akcesoria
Do szafki można zamówić różnego rodzaju akcesoria.