Nowe opakowanie zbiorcze zawiera 24 szt keystonów szybko-zaciskowych Solarix, keystony zapakowane są w tekturowym pudełku nadającym się do recyklingu, bez plastikowych torebek. Ten sposób pakowania jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska (tzn. 24 szt keystone są pakowane w jedno pudełko z papieru nadające się do recyklingu zamiast w plastikowe opakowania), dodatkowo opakowanie to pozwoli na szybszą dostępność do keystonów podczas instalacji (tzn. nie trzeba rozpakowywać każdego osobno).
Keystony szybko-zaciskowe CAT 5E z oznaczeniem SXKJ-5E-STP-BK-NA są keystonami, w których nacisk kładziony jest na szybkość i łatwość cięcia. Keystony te można używać ze specjalnymi szczypcami, które znacznie skracają czas instalacji. Keystony te bezproblemowo spełniają specyfikacje określone w standardach okablowania strukturalnego ANSI / TIA 568, ISO / IEC 11801 i EN 50173 dla klasy okablowania kategorii 5E i klasy D, włącznie ze wszystkimi najnowszymi dodatkami. Szczypce oznaczone SXKJ-NA-BU muszą być zakupione osobno i mogą być używane tylko z tym typem keystona (np. SXKJ-xx-rrr-BK-NA). Wersja nieekranowana jest w kolorze czarnym, natomiast ekranowana posiada srebrną obudowę metalową. Kompaktowe wymiary zapewniają kompatybilność z modularnymi gniazdkami większości producentów (np. ABB, Schneider, Legrand, Moeller, Hager, Obzor etc.). Tabelkę z listą kompatybilnych modeli można znaleźć w tabeli pliki do pobrania.

*) Długość segmentu na jakim możiwe będzie spełnienie parametrów transmisyjnych dla protokołów 2,5GBASE-T i 5GBASE-T na okablowaniu kategorii 5E i kategorii 6 może się różnić w zależności od rodzaju i jakości instalacji, głównie ze względu na efekt Alien CrossTalk. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z linią informacyjną Solarix 22 102 15 60 lub e-mail info@solarix.eu