| Marka: Solarix | Gdzie kupić? |
| Okres gwarancji: 5 lat | |
| Kod produktu: 25286903 | |
| Jednostka miary (JM): sztuk | |
| Min. zamawiana ilość (JM): 1 |
Linia produktowa keystonów SOLARIX - CAT6A z oznaczeniem SXKJ-10G-STP-BK-NA to produkty, w których kładzie się nacisk na szybkość oraz prostotę podłączenia. Można używać tradycyjnych noży do zaciskania lub specjalnych kleszczy, które znacząco redukują czas podłączenia. Keystony dostępne są w wersji ekranowanej i spełniają wymagania podane w normach ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 dla kategorii 6A i klasy przewodów Class EA, włącznie z wszystkimi najnowszymi dodatkami. Ekran keystona wykonany jest z metalu koloru srebrnego. Kleszcze z oznaczeniem SXKJ-NA-BU należy dokupić oddzielnie i stosuje się je tylko do tych keystonów (np. SXKJ-xx-yyy-BK-NA). Podobnie jak wszystkie komponenty z grupy SOLARIX- CAT6A zapewniają maksymalną trwałość, wyjątkową wydajność, niezawodność i przede wszystkim prostotę instalacji. Kompaktowe wymiary zapewniają kompatybilność z modularnymi gniazdkami większości producentów (np. ABB, Schneider, Legrand, Moeller, Hager, Obzor etc.). Tabelkę z listą kompatybilnych modeli można znaleźć w dziale download.
Wydajność keystonów Solarix SXKJ-10G-STP-BK-SA została potwierdzona przez FORCE testing laboratory. Organ testowy udzielił temu produktowi Solarix certyfikatu Connecting Hardware Level. Cztero parowy PoE (tj. 4PPoE/PoE++) test kompatybilności zgodny z IEC 60512-99-002 był również częścią procedury testowej.
Kluczowe cechy szybkozaciskowych keystonów Solarix:
Film video z prezentacją podłączenia szybkozaciskowych keystonów:
| Kategoria: | CAT6A |
|---|---|
| Wspierane protokoły: | 10GBaseT |
| Ekranowanie: | tak |
| Min. czas użytkowania portu: | 1000 podlączeń/odłączeń |
| Przyslonięcie kontaktów: | 50 µ zlota i 100 µ niklu |
| Listwa zaciskowa: | szybko-zaciskowa dualna 110/Krone 8p8c |
| Wielkość i typ przewodnika:: | AWG 26 - 22, drut |
| Materiał niemetalowych części: | Plastik FR typu UL94-0 |
| Kolor: | czarny (część wewnętrzna), srebrny (korpus) |
| Temperatura przechowywania: | -40 do 70°C |
| Temperatura pracy: | -10 do 60°C |
| Max. wilgotność pracy: | 93% |