česky | polski FacebookLinked InTwitter

Linked In Twitter

Aktualności

Strona: 12345
Nowe uniwersalne konektory RJ45 Solarix

Nowe uniwersalne konektory RJ45 Solarix

7/14/2016

Seria konektoró RJ45 systemu okablowania strukturalnego Solarix została poszerzona o nowe uniwersalne złącza samozaciskowe wszystkich kategorii (tj. Kategorii 5E, 6 i 6A).

Przedłużane uchwyty do półek Solarix

Przedłużane uchwyty do półek Solarix

6/9/2016

Dodatkowe akcesoria do montażu półek w szynach rackowych 19".

Infografika: najnowsze informacje o nowych protokołach 2.5GBASE-T i 5GBASE-T

Infografika: najnowsze informacje o nowych protokołach 2.5GBASE-T i 5GBASE-T

5/18/2016

Czy wiesz, że wkrótce na kablach katgorii 5E i 6 będzie możliwy przesył z prędkością powyżej 1Gbps? Sprawdź naszą infografikę, w której poznasz najnowsze informacje na temat nowych protokołów 2.5GBASE-T i 5GBASE-T, które przeznaczone są dla istniejących elementów sieci kategorii 5E i kategorii 6.

Regularna kontrola jakości keystonów Solarix Kategoria 6A w niezależnym laboratorium

Regularna kontrola jakości keystonów Solarix Kategoria 6A w niezależnym laboratorium

4/26/2016

Keystony Solarix Kategoria 6A zaprojektowane do obsługi szybkiego protokołu 10GBASE-T, mają za sobą coroczną kontrolę jakości przeprowadzaną przez niezależne laboratorium Delta.

Infografika: wszystko, co powinniście wiedzieć o nowym protokole HDBASE-T

Infografika: wszystko, co powinniście wiedzieć o nowym protokole HDBASE-T

4/12/2016

Czy kiedykolwiek słyszałeś o protokole HDBASE-T? Jeśli nie, warto zapoznać się z naszą nową infografiką. Dowiesz się w nim wszystkiego, co potrzeba wiedzieć na temat tego nowego protokołu, który jest przeznaczony dla nowych i istniejących instalaji okablowania strukturalnego.

Nowe panele zaślepiające szybkiego montażu

Nowe panele zaślepiające szybkiego montażu

3/21/2016

Panle zaślepiające szybkiego montażu, bez narzędzi, w standardowej ofercie Solarix.

Infografika: wszystko co należy wiedzieć o oznakowaniu okablowania

Infografika: wszystko co należy wiedzieć o oznakowaniu okablowania

3/16/2016

Czy wiesz, że zgodnie z normą PN EN 50174-1 nie powinno się oznaczać elementów okablowania strukturalnego ręcznie (np. mazakiem)? Ten i inne podstawowe zasady znakowania kabli, przygotowaliśmy dla Was dzisiejszej infografice.

Infografika: Wszystko co powinniście wiedzieć o PoE i okablowaniu strukturalnym

Infografika: Wszystko co powinniście wiedzieć o PoE i okablowaniu strukturalnym

10/26/2015

Wiesz, co to jest PoE, dlaczego warto go używać i jak PoE wpływa na ruch w okablowaniu strukturalnym? Znajdziesz to wszystko w naszej nowej infografice.

Najnowsze informacje o protokole 25GBASE-T

Najnowsze informacje o protokole 25GBASE-T

9/2/2015

Z naszej infografiki dowiecie się wszystkiego na temat powstającego protokołu 25GBASE-T, który podobnie jak 40GBASE-T przeznaczony jest dla katgorii 8.

Nowe uniwersalne kable światłowodowe Solarix OM2 i OM3

Nowe uniwersalne kable światłowodowe Solarix OM2 i OM3

7/10/2015

Poszerzyliśmy portfolio naszych kabli światłowodowych o kolejne modele. Są to kable multimodowe OM2 i OM3 w wykonaniu CLT i żelową ochroną.

Strona: 12345