česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Regularna kontrola jakości keystonów Solarix Kategoria 6A w niezależnym laboratorium

Opublikowano: 4/26/2016
Keystony Solarix Kategoria 6A zaprojektowane do obsługi szybkiego protokołu 10GBASE-T, mają za sobą coroczną kontrolę jakości przeprowadzaną przez niezależne laboratorium Delta.
Po testach, które odbywają co rok, keystony Solarix z oznaczezniem SXKJ-10G-STP-BK-SASXKJ-10G-STP-BK-NA uzyskały potwierdzenie, że spełniają międzynarodowe standardy katgorii 6A włącznie z wymaganiami co do (Alien Crosstalk) i PoE+. Aktualny certyfikat Delta obowiązujący od 25.04.2016 do 25.04.2017, w którym podano wszelkie niezbedne dane można znaleźć poniżej.

Informacji udzielamy telefonicznie pod numerem +48 221021560 lub drogą mailową info@solarixsystem.pl. Można również wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

O Solarix
Systemu okablowania strukturalnego SOLARIX , który oferuje kompletne rozwiązania do budowy pasywnych sieci komputerowych. Charakteryzuje się wyjątkową wydajnością, niezawodnością, łatwym montażem i doskonałą ceną. Ze względu na swoje właściwości i portfolio oferowanych komponentów zarówno metalowych jak i elementów optycznych, a także szaf, System SOLARIX jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów i typów sieci.


Czy informacje na stronie były pomocne?