česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Infografika: Najnowsze informacje o protokole 40GBASE-T

Opublikowano: 9/10/2014
Infografika nawiązuje do wcześniejszych informacji o kategorii 8. Tym razem będzie mozna dowiedzieć się wszystkiego o powstającym protokole 40GBASE-T, który jest przeznaczony tylko dla kategorii 8.


Chcesz regularnie otrzymywać podobne informacje i wiadomości na temat trendów w okablowaniu strukturalnym i inne ciekawostki? Dołącz do nas za pośrednictwem sieci społecznościowych TwitterLinkedIn.

Informacji udzielamy telefonicznie pod numerem +48 221021560 lub drogą mailową info@solarixsystem.pl. Można również wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

O Solarix
System okablowania strukturalnego SOLARIX , który oferuje kompletne rozwiązania do budowy pasywnych sieci komputerowych. Charakteryzuje się wyjątkową wydajnością, niezawodnością, łatwym montażem i doskonałą ceną. Ze względu na swoje właściwości i portfolio oferowanych komponentów zarówno metalowych jak i elementów optycznych, a także szaf, System SOLARIX jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów i typów sieci.Czy informacje na stronie były pomocne?