česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Infografika: Wszystko co powinniście wiedzieć o kategorii 6A

Opublikowano: 7/18/2014
Zastanawiasz się, co jest udział w rynku kategorii 6A lub jakie są główne powody, przemawiające za kategorią 6A? Sprawdź nasze nowe infografiki. Dowiedz się ważnych informacji na temat tej kategorii.


Chcesz regularnie otrzymywać podobne informacje i wiadomości na temat trendów w okablowanie strukturalnym i inne ciekawostki? Dołącz do nas za pośrednictwem sieci społecznościowych TwitterLinkedIn.

Informacji udzielamy telefonicznie pod numerem +48 221021560 lub drogą mailową info@solarixsystem.pl. Można również wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

O Solarix
System okablowania strukturalnego SOLARIX , który oferuje kompletne rozwiązania do budowy pasywnych sieci komputerowych. Charakteryzuje się wyjątkową wydajnością, niezawodnością, łatwym montażem i doskonałą ceną. Ze względu na swoje właściwości i portfolio oferowanych komponentów zarówno metalowych jak i elementów optycznych, a także szaf, System SOLARIX jest przeznaczony do wszystkich rozmiarów i typów sieci.Czy informacje na stronie były pomocne?