česky | polski FacebookLinked InTwitter
Pokaż:12244896 Sortuj według tytułu:Porównaj produkty Strona: 23456    
Tacka 24f SX-FT-D-144 - Solarix - Fiber Management
Tacka 24f SX-FT-D-96 - Solarix - Fiber Management
Tacka spawów na 24 spawy SXOK-24 - Solarix - Fiber Management
Tacka na 24 włókna do mufy pionowej. Tacka na 24 włókna do mufy pionowej. Tacka spawów na 24 osłnki spawu.
Product detail Product detail Product detail
Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-144 - Solarix - Fiber Management
Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48 - Solarix - Fiber Management
Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-96 - Solarix - Fiber Management
Mufa światłowodowa zewnętrzna na 144 spawy. Mufa światłowodowa zewnętrzna na 48 spawów. Mufa światłowodowa zewnętrzna na 96 spawów.
Product detail Product detail Product detail
Gniazdo klienckie FTTH natynkowe Solarix 2 x SC simplex SXOZ-SC-SX-2 - Solarix - Fiber Management
Przełącznica naścienna SXOB-SC-SX-16 - Solarix - Fiber Management
Przełącznica naścienna SXOB-SC-SX-4 - Solarix - Fiber Management
Gniazdko klienckie do instalacji FTTH. Uniwersalna przełącznica do montażu wewnątrz jak i na zewnątrz Uniwersalna przełącznica do montażu wewnątrz jak i na zewnątrz
Product detail Product detail Product detail
Przełącznica naścienna SXOB-SC-SX-8 - Solarix - Fiber Management
Organizer włókien Solarix do przełącznicy rack SXCO-BE-W-P - Solarix - Fiber Management
Patchcord Solarix 50/125 LCpc/LCpc MM OM4 1m duplex  SXPC-LC/LC-PC-OM4-1M-D - Solarix - Patchcordy
Uniwersalna przełącznica do montażu wewnątrz jak i na zewnątrz Organizer włókien w przełącznicy. Patchcord światłowodowy z włóknem OM4 i konektorami LCpc/LCpc ługość 1m.
Product detail Product detail Product detail

Pokaż:12244896 Sortuj według tytułu:Porównaj produkty Strona: 23456