| Kategoria: | CAT5E |
| Wspierane protokoły: | 2.5/5GBASE-T i niższe*Najwyższa szybkość teoretyczną, którą na kablu można osiągnąć |
| Ekranowanie: | folia wokół wszystkich 4 par |
| Szerokość pasma: | 100 MHzDostępna szerokość pasma |
| Typ przewodu i rozmiar: | miedziany drut 0.50 mm ± 0.005 mmRodzaj i średnica przewodów |
| Średnica żyły z izolacją: | HDPE 1.0 mmRodzaj i średnica żyły z izolacją |
| Reakcja na ogień; powłoka: | Fca; PVC+PEReakcja na ogień i rodzaj powłoki |
| Kolor: | Szara RAL 7035 (powłoka wewnętrzna), czarna RAL 9005 (powłoka zewnętrzna) |
| Nominalna średnica kabla: | 7.4 mm |
| Waga: | 53.1 kg/km |
| NVP: | 68 %Nominal Velocity of Propagation - Prędkość sygnału w kablu do prędkości światła w% |
| Propagation delay: | 535 ns/100 mOpóźnienie sygnału na jednej parze |
| Delay skew: | 20 ns/100 mRóżnica w opóźnieniu sygnału między najszybszą i najwolniejszą parą |
| Temperatura przechowywania: | -20 °C do 70 °C |
| Temperatura pracy: | -20 °C do 70 °C |
| Temperatura instalacji: | 0 °C do 50 °C |