česky | polski FacebookLinked InTwitter

Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D

Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D - Solarix - Adaptery
Porównaj produkty
Marka: Solarix Gdzie kupić?
Linked In Twitter
Informacje o produkcie
+48 221021560
info@solarixsystem.pl
Okres gwarancji: 5 lat
Kod produktu: 70212129
Jednostka miary (JM): sztuk
Min. zamawiana ilość (JM): 1
Adapter światlowodowy SC singlemode OS1 duplex.
  • Product Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D - Solarix - Adaptery
  • Product Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D - Solarix - Adaptery
  • Product Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D - Solarix - Adaptery

Adaptery światłowodowe słuzą do łączenia tras światłowodowych zakończonych złączami np. Pigtaile z patchcordami.

Product Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D - Solarix - AdapteryProduct Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D - Solarix - AdapteryProduct Adapter SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D - Solarix - Adaptery
Imię i Nazwisko:
Firma:
E-mail:*
Telephone:
Treść wiadomości:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Wymagane pozycje są oznaczone *.

Czy informacje na stronie były pomocne?