česky | polski FacebookLinked InTwitter

Pigtail 9/125 LCpc SM OS1 1,5m SXPI-LC-PC-OS1-1,5M

Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m  SXPI-LC-PC-OS1-1,5M - Solarix - Pigtaile
Porównaj produkty
Marka: Solarix Gdzie kupić?
Linked In Twitter
Informacje o produkcie
+48 221021560
info@solarixsystem.pl
Okres gwarancji: 5 lat
Kod produktu: 70221159
Jednostka miary (JM): sztuk
Min. zamawiana ilość (JM): 1
Pigtail światłowodowy używany do zakańczania kabli w przełącznicach.
  • Product Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m  SXPI-LC-PC-OS1-1,5M - Solarix - Pigtaile
  • Product Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m  SXPI-LC-PC-OS1-1,5M - Solarix - Pigtaile
  • Product Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m  SXPI-LC-PC-OS1-1,5M - Solarix - Pigtaile

Pigtaile światłowodowe Solarix przeznaczone są do zakańczania włókien światłowodowych w przełącznicach, boxach, mufach itp. Ferula pigtaili wytwarzana jest w wersji UPC (ultra physical contact) dla włókien singlemode i multimode lub w wersji aPC (angled physical contact) dla włókien singlemode. Dla pigtaili jednomodowych stosuje się włókna G.652.D lub G.657.a1 a dla wielomodowych typu G.651.1. Produkty dostępne są w różnych odmianach złącz – lC, SC, ST, E2000. Złącza E2000 dostarczane są od renomowanego producenta R & M. Standardowa długość pigtaili wynosi 1,5 m

Konektor:LC
Typ szlifu:UPC
Rozmiar włókna:9/125 µm
Typ włókna:G.652.D
Długość:1
Max. Return loss:>50 dB
Max. Insertion los:<0.3 dB
Cykle podłączeń/odłączeń:min. 1000
Średnica feruli:1.25 mm
Średnica pierwotnej ochrony włókna:250 µm
Średnica wtórnej ochrony włókna:900 µm
Temp. transportu:-40 do +70°C
Temp. składowania:-40 do +70°C
Product Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m  SXPI-LC-PC-OS1-1,5M - Solarix - PigtaileProduct Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m  SXPI-LC-PC-OS1-1,5M - Solarix - PigtaileProduct Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m  SXPI-LC-PC-OS1-1,5M - Solarix - Pigtaile
Imię i Nazwisko:
Firma:
E-mail:*
Telephone:
Treść wiadomości:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Wymagane pozycje są oznaczone *.
Wszystkie podobne produkty

Podobne produkty


Czy informacje na stronie były pomocne?