česky | polski FacebookLinked InTwitter

Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D

Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D - Solarix - Patchcordy
Porównaj produkty
Marka: Solarix Gdzie kupić?
Linked In Twitter
Informacje o produkcie
+48 221021560
info@solarixsystem.pl
Okres gwarancji: 5 lat
Kod produktu: 70232154
Jednostka miary (JM): sztuk
Min. zamawiana ilość (JM): 1
Patchcord światłowodowy z włóknem OM4 i konektorami LCpc/SCpc długość 5m.
  • Product Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D - Solarix - Patchcordy
  • Product Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D - Solarix - Patchcordy
  • Product Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D - Solarix - Patchcordy

Patchcordy światłowodowe służą do podłączenia zarówno elementów pasywnych jak przełącznice, jak i aktywnych np. Switche z odpowiednimi portami, OLT. Dostępne sa w różnych długoścciach i z różnymi złączami.

Powłoka:LSOH
Product Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D - Solarix - PatchcordyProduct Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D - Solarix - PatchcordyProduct Patchcord Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM4-5M-D - Solarix - Patchcordy
Imię i Nazwisko:
Firma:
E-mail:*
Telephone:
Treść wiadomości:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Wymagane pozycje są oznaczone *.
Wszystkie podobne produkty

Podobne produkty


Czy informacje na stronie były pomocne?