česky | polski FacebookLinked InTwitter

Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE Fca SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE

Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - Światłowody
Porównaj produkty
Marka: Solarix Gdzie kupić?
Linked In Twitter
Informacje o produkcie
+48 221021560
info@solarixsystem.pl
Okres gwarancji: 5 lat
Kod produktu: 70291244
Jednostka miary (JM): metr
Min. zamawiana ilość (JM): 1
Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Solarix Flat DROP posiada płaską konstrukcję w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca 24 włókien SM 9/125.
  • Product Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - Światłowody
  • Product Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - Światłowody
  • Product Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - Światłowody
  • Product Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - Światłowody

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP Solarix SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE z klasą reakcji na ogień Fca. Kabel ma płaską konstrukcję, która idealnie nadaje się do instalacji napowietrznych na przęstłach 50 m za pomocą płaskich uchwytów kablowych. Instalacja kabla możliwa jest również w rurach HDPE. Włókna typu G.657.A1 są umieszczone w centralnej tubie wypełnionej żelem hydrofobowym, chroniącym je przed wnikaniem wody. Kabel zawiera dwa pręty FRP, które zwiększają jego odporność mechaniczną. Kabel światłowodowy nie zawiera elementów metalowych i jest w pełni dielektryczny.

Typ kabla:samonośny
Typ włókna:9/125 µm
Reakcja na ogień, powłoka:Fca HDPE
Typ kabla według ochrony wtórnej:żel
Typ ze względu na ilość tub:MLT
Temperatura transportowania:-40 °C do +70 °C
Temperatura instalacji:-20 °C do +60 °C
Temperatura przechowywania:-40°C do +70°C
Specyfikacja włókna:G657.A1
Tłumienie dla 1310nm:0.35 dB/km
Tłumienie dla 1550nm:0.25 dB/km
Średnica kabla:4.3 x 9.8 mm
Waga kabla (kg/km):52.0 kg/km
Krótkotrwała odpornośc na rozciąganie:1500N
Krótkotrwała odpornośc na zgniatanie:2000N/100mm
Minimalny promień gięcia (krótkotrwale):12.5xD kabla
Minimalny promień gięcia (długotrwale):25xD kabla
Product Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - ŚwiatłowodyProduct Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - ŚwiatłowodyProduct Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - ŚwiatłowodyProduct Kabel światłowodowy zewnętrzny samonośny Solarix Flat DROP 24f OS HDPE F<sub>ca</sub> SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE - Solarix - Światłowody
Imię i Nazwisko:
Firma:
E-mail:*
Telephone:
Treść wiadomości:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Wymagane pozycje są oznaczone *.
Wszystkie podobne produkty

Podobne produkty


Czy informacje na stronie były pomocne?